1 % podatku dla Patryka

Patryk ma 9 lat i urodził się  z wadą genetyczną w postaci Zespołu Downa. Dzięki temu, że Patryk jest podopiecznym Fundacji  „Zdążyć z Pomocą” możemy zwrócić się do wszystkich osób dobrej woli, chcących wesprzeć  rehabilitację naszego synka o przekazanie 1 % swojego podatku na rzecz Patryka.

Patryk oprócz Zespołu Downa, posiada także wiele towarzyszących chorób. W wieku 3 mies. została zoperowana wada serca  w postaci Wspólnego Kanału przedsionkowo-komorowego. Pojawiły się także problemy urologiczne. Pęcherz moczowy został uszkodzony w wyniku zarośnięcia cewki moczowej, w efekcie czego została wyłoniona przetoka cewkowo- skórna. Pęcherz Patryka co jakiś odmawia posłuszeństwa co wymaga od nas częstego cewnikowania. Dodatkowym problemem jest niedoczynność tarczycy, alergia, oraz wada wzroku.

Pragniemy pomóc naszemu synkowi w osiągnięciu optymalnych możliwości rozwoju umysłowego. Jest to możliwe dzieli intensywnej rehabilitacji i pomocy wielu specjalistów: logopedy, psychologa, pedagoga,  neurologa, endokrynologa, urologa i kardiologa.

Chcielibyśmy, aby Patryk miał możliwość  wyjazdu na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych, których koszty są dość wysokie i przekraczają nasze możliwości finansowe. Tak jak każdy rodzic marzy, aby  jego dziecko osiągnęło jak najwięcej w życiu, tak my pragniemy zapewnić naszemu synkowi samodzielne i normalne życie w społeczeństwie.

Wierzymy, że z Państwa pomocą uda nam się zebrać potrzebne fundusze na leczenie i rehabilitację Patryczka.

 

 

 

1% dla Patryczka

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

nr KRS 0000037904

z dopiskiem 10209 Płaczek Patryk Maksymilian

 

 

Jeżeli jestes zainteresowany  pomocą dla naszego synka Patryka, prosimy dowolną darowiznę kierować na konto Fundacji:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

nr. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

z dopiskiem: 10209 Płaczek Patryk Maksymilian- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

 

 

  Informujemy, że środki przekazywane fundacji z tytułu 1% należnego podatku można wykorzystać wyłącznie na refundację wydatków związanych z leczeniem lub rehabilitacją podopiecznego fundacji.

Fundacja zwraca rodzicom ze środków finansowych, które zgromadzone są na subkoncie dziecka poniesione koszty (udokumentowane fakturą) rehabilitacji dziecka (pobyt na turnusach rehabilitacyjnych, zajęcia terapeutyczne lub sprzęt rehabilitacyjny i pomoce dydaktycze).   

ZA WSZELKĄ OKAZAŁĄ POMOC 

SERDECZNIE DZIEKUJEMY! 

Rodzice Patryka.