DZIĘKUJEMY

2013-04-30 20:23

Dzisiaj mija termin składania zeznań podatkowych, wszystkim tym osobom które zdecydowały się przekazać swój 1 % dla Patryczka serdecznie

DZIĘKUJEMY!

Dopiero w październiku będziemy wiedzieć ile osób w tym roku nam pomogło. Niestety przekazywanie z Urzędów Skarbowych do Fundacji, a później księgowanie wpłat na subkonta trwa tak długo. Będziemy jednak cierpliwie czekać.... :)

 

Od około miesiąca podajemy Patrykowi CRYSTAL MIND, jest to taki preparat, który poprawia funkcjonowanie układu nerwowego. W jego skład wchodzą witaminy i kwasy Omega, które korzystanie mają wpływać na nadpobudliwość i poprawę koncentracji. Już jakiś czas temu lekarz neurolog polecił nam ten suplement, jednak dopiero teraz zdecydowaliśmy, że zaczniemy go podawać Patrykowi. Przyznam się, że nasza bezradnośc na pewne zachowania Patryka miała duży wpływ na decyzję o podaniu tego preparatu. Teraz żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na jego zakup. Efekty zaczęły być widoczne już po kilku dawkach. Patryk zaczął przesypiać całe noce ( wcześniej strasznie się wiercił, przychodził do nas w nocy), jest może troszkę spokojniejszy,  potrafi na dłużej skupić swoją uwagę i najdziwniejsze jest to, że przeszedł mu całoroczny katar! :)

Nie wiem czy to zasługa tego preparatu czy nie, ale Patryk nauczył się składać 24 elementowe puzzle zupełnie sam.  Niby to nic wielkiego, ale jak na jego możliwości jest to duży sukces :)