....i po wakacjach

2013-09-02 21:20

Zakończenie wakacji świętowaliśmy na działce Patryczkowego przyjaciela. Szymon idzie już do 2 klasy, ale rozumieją się znakomicie.  Zdarza się nawet, że są ze sobą myleni. Bardzo często dzieci wołają do Patryka "cześć Szymon!", ale Patrykowi najwyraźniej to nie przeszkadza bo zawsze radośnie odpowiada CZEEEEEŚĆ!!! Jest wtedy szczęśliwy, że tym razem ktoś go zaczepia :) 

Wielką atrakcją na działce było łapanie jaszczurek. Prawdę mówiąc była to atrakcja Szymona i Kamilka, Patryk przyglądał się temu z wielką ostrożnością gdzieś z boku.

...wolał trzymać gitarę

Dłuższą chwilę zajęła im gra w piłkę i szukanie jej potem w tych choinkach...

Na koniec chłopaki dali nam koncert. Kamil śpiewał, Patryk dyrygował, a Szymon grał na gitarze :)

Po takim pożegnaniu wakacji można było rozpocząć nowy rok szkolny.

Chłopaki radośnie ruszyli dzisiaj do przedszkola, Kamilek miał lekkie opory, ale Patryk wszedł na sale na pewniaka. Przecież zaczął się już 4 rok jego przedszkolnej edukacji, więc nic dziwnego. A czy jest to ostatni rok w przedszkolu?  to się okaże. Mam nadzieję, że przez ten rok się jeszcze podciągnie w mowie i w samoobsłudze, żeby jak najlepiej mógł poradzić sobie w szkole.

Troszkę smutno mi było rano, jak widziałam dzieci w wieku Patryka idące do szkoły z tytą... Niestety gdzieś to jeszcze we mnie siedzi :(