o rok starszy...

2013-02-04 20:33

Dziś mój kawaler skończył 7 lat! Jak ten czas leci... dopiero co się urodził, a teraz ta moja bezbronna kruszynka mierzy 115 cm, waży 20 kg. i potrafi czasami zapyskować... nie umie jeszcze zabardzo mówić, ale jak coś mu się niespodoba to potrafi powiedzieć ".. ty BE! " albo jak coś mu się powie, że np. jest leń, albo łobuz, to mówi " nie, TY! " :)

Urodziny urodzinami, ale wolnego zabardzo dzisiaj nie było. Akurat zaplanowaną na dzisiaj mieliśmy wizytę u kardiologa i endokrynologa, także od samego rana byliśmy na pełnych obrotach.

Najpierw zrobiono Patrykowi EKG i echo serduszka. Na szczęście nie dzieje się nic niepokojącego i do kontroli za ok. 10 mies. Zaliczyliśmy również endokrynologa. Korzystając z tego, że Patryk kończył dzisiaj 7 lat, lekarz skierował nas na RTG lewego nadgarstka żeby ocenić wiek kostny. Ostatnio takie badanie Patryk miał 3 lata temu, też w dniu swoich urodzin. W piątek dowiem się co wyszło z tego zdjęcia. Będę musiała specjalnie jechac do Opola po wynik, trochę jest to kłopotliwe, tym bardziej, że kiedyś można było się dowiedzieć przez telefon jaki jest wynik badań, a teraz trzeba osobiście się stawiać.

 

Patryczku, wszystkiego najlepszego! Dużo radości, zdrowia i wielu przyjaciół !